Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/01/2017

Υπάλληλοι Διαχείρισης Οικονομικών Απαιτήσεων

Νομικά

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, δικηγορικής εταιρίας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Διαχείρισης Οικονομικών Απαιτήσεων (Κωδ. Θέσης: 722/66875)

Περιγραφή Θέσης

·      Επικοινωνία με τους οφειλέτες με σκοπό την πρόταση διακανονισμού των οφειλών

·      Υποβολή αιτημάτων ρυθμίσεων στην Τράπεζα

·      Χειρισμός τραπεζικών συστημάτων

·      Καταχώρηση δεδομένων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Σπουδές πέραν του λυκείου θα συνεκτιμηθούν

·      Τουλάχιστον έξι (6) μήνες προυπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση

·      Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα και πειθώ

·      Δυναμισμός, αυτοπαρακίνηση, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Bonus βάσει επίτευξης στόχου

·      Ευχάριστο και σύχρονο περιβάλλον εργασίας