Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/12/2021

Υπάλληλος γραφείου τηλεφωνικών πωλήσεων & εξυπηρέτησης πελατών (Υφιστάμενο Πελατολόγιο)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Γίνε Υπάλληλος γραφείου τηλεφωνικών πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών της Teleraise που εδρεύει στη Δυτική Θεσσαλονίκη - Σταυρούπολη και εκπροσώπησε αναγνωρισμένα brands στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών (WIND).

Περιγραφή Θέσης
Η θέση αφορά προωθητικές ενέργειες σε υφιστάμενο πελατολόγιο της Wind.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άνεση στην επικοινωνία & στη χρήση Η/Υ
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • ΅Επιθυμητή (όχι απαραίτητη) προϋπηρεσία τουλάχιστον έξι μήνες σε αντίστοιχη θέση τηλεφωνικών πωλήσεων

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Εισαγωγική εκπαίδευση (επί πληρωμή)
  • Συστηματική εκπαίδευση στο αντικείμενο των πωλήσεων
  • Συστηματική Εκπαίδευση σε Θέματα εξυπηρέτησης πελατών και σε νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Πρωινό τμήμα (όχι κυλιόμενο ωράριο)