Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Στέλεχος πωλήσεων Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΧΑΪΑ - ΗΛΙΕΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εταιρεία παραγωγής κατεψυγμένων προϊόντων αρτοποιίας ζητείται στέλεχος Πωλήσεων Β2Β.

Ο υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας και την ανάπτυξη του πελατολογίου στην περιοχή της Δυτ. Πελοποννήσου ( Αχαϊα - Ηλεία - Μεσσηνία).

Τηλ: 6944851667

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου
  • Αναζήτηση νέων πελατών με σκοπό την διεύρυνση του πελατολογίου
  • Παρακολούθηση και υποστήριξη του πελατολογίου μέσω τακτικής επικοινωνίας/ επισκέψεων
  • Αποστολή προσφορών / δειγματισμός και Follow-up
  • Συνεχή υποστήριξη των πελατών μετά την πώληση

Απαραίτητα Προσόντα

    • Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις Β2Β στον κλάδο των κατεψυγμένων ζυμών
    • Ικανότητες διαπραγμάτευσης   , αύξησης πωλήσεων και δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης
    • Συνέπεια και επαγγελματισμός
    • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
    • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας
    ΣΗΜ. Μόνο τα  βιογραφικά που πληρούν τις προϋποθέσεις θα αξιολογηθούν.

    Παροχές

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σταθερό μισθό και bonus επιβράβευσης της επίτευξης στόχων
    • Εταιρικό αυτοκίνητο , κινητό τηλέφωνο
    • Κάλυψη των εξόδων μετακίνησης και διαμονής εκτός έδρας
    • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας  συνεχούς ανάπτυξης
    • Συνεχή εκπαίδευση στις τεχνικές πωλήσεων και στη γνώση των προϊόντων της εταιρίας
    • Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.