Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/2/2020

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων / Διαχείρισης Πελατών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων / Διαχείρισης Πελατών για τα προϊόντα μας στο χώρο της υψηλής τεχνολογίας που περιλαμβάνουν έξυπνο αστικό εξοπλισμό (π.χ. έξυπνα ηλιακά παγκάκια), φορτιστές ποδηλάτων/αυτοκινήτων και και cloud λογισμικά για έξυπνες πόλεις.

Θέση εργασίας αρχικά (1ος -2ος μήνας) μερικής απασχόλησης και στη συνέχεια (με βάση την απόδοση) πλήρους απασχόλησης.

Κύρια καθήκοντα:

  • υποστήριξη υποβολής προσφορών για προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρείας μας
  • υποστήριξη follow-up σε υποψήφιους πελάτες στους οποίους υποβλήθηκε προσφορά
  • υποστήριξη σύνταξης αναφορών προώθησης και πώλησης προϊόντων και υπηρεσιών
  • υποστήριξη εισαγωγής προϊόντων της εταιρείας που θα διατεθούν σε πελάτες
  • υποστήριξη οργάνωσης-συντονισμού αποστολής και εγκατάστασης προϊόντων σε πελάτες
  • υποστήριξη διαχείρισης σχέσεων με πελάτες

Τα προϊόντα μας είναι στο χώρο της υψηλής τεχνολογίας και περιλαμβάνουν έξυπνο αστικό εξοπλισμό (π.χ. έξυπνα ηλιακά παγκάκια), φορτιστές αυτοκινήτων και ποδηλάτων, cloud λογισμικά για έξυπνες πόλεις.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ, θετικής κατεύθυνσης (πληροφορικής, τηλεπικοινωνιών, κ.λπ.)
  • Δύο (2) χρόνια προϋπηρεσίας σε συναφές αντικείμενο
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια επικοινωνίας
  • Επιθυμητό μεταπτυχιακό σε διοίκηση επιχειρήσεων, μάρκετινγκ ή πωλήσεις

Παροχές

    - Mισθός (+ασφάλιση) με βάση γνώσεις/εμπειρία/προϋπηρεσία
    - Ετήσιο Bonus
    - Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας