Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Γυμναστής / Γυμνάστρια

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία 20 Minutes Fitness®, η 1η αλυσίδα EMS στην Ελλάδα, αναπτύσσεται και αναζητά Τrainers για τα καταστήματά της (Γλυφάδα,Πειραιάς, Αχαρνές, Περιστέρι,Νέα Σμύρνη,Πατήσια). Ιδανικοί υποψήφιοι, όσοι αγαπούν τον αθλητισμό, την ευεξία και ενδιαφέρονται να διαδώσουν την τεχνολογία του EMS, προάγοντας την υγεία και την καλή φυσική κατάσταση, με την πλέον προηγμένη μέθοδο της ηλεκτρομυοδιέγερσης.

Γίνε και εσύ μέλος μιας δυναμικής και υποστηρικτικής ομάδας που ενδιαφέρεται να εξελίσσει και να επενδύει στους ανθρώπους της !

Κύρια καθήκοντα:
  • Εκγύμναση και καθοδήγηση του ασκούμενου μέσω του εξοπλισμού Miha Bodytec.
  • Υποδοχή και ενημέρωση υποψηφίων πελατών για τα πλεονεκτήματα των προπονήσεων EMS κατόπιν δοκιμαστικού ραντεβού.
  • Καταχώρηση πληροφοριών που αφορούν τον ασκούμενο και το προπονητικό πλάνο που ακολουθεί.
  • Διατήρηση υγιεινής του χώρου εκγύμνασης και των αποδυτηρίων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος του τμήματος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ή αντίστοιχης ιδιωτικής σχολής.
  • Προϋπηρεσία σε θέση εκγύμνασης, φυσικοθεραπείας ή σε αντίστοιχες wellness υπηρεσίες.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Πάθος για τον υγιεινό τρόπο ζωής.

Παροχές

  • Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών: αμοιβή 830€ (καθαρά) για πλήρη απασχόληση & μηνιαίο Bonus.
  • Δυνατότητα για part-time απασχόληση (4ωρη απογευματινή βάρδια 17:00 - 21:00) αμοιβή 530€ (καθαρά) & μηνιαίο Bonus.
  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου.
  • Πλήρης Ασφάλιση.
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση στην τεχνολογία του EMS και στο χειρισμό της προπονητικής μονάδας Μiha Bodytec.
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Σταθερό, ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον.
Παρακαλώ αποστείλετε το επικαιροποιημένο βιογραφικό σας σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.