Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/08/2022

Πωλητές Καταστήματος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Επιχείρησης

Η Olive’s Life είναι μια οικογενειακή επιχείρηση με έδρα στο Πολύχρονο Χαλκιδικής, που ξεκίνησε τη δραστηριοποίηση της το Μαϊό του 2018. Παράγει, συσκευάζει και διανέμει αγροτικά προϊόντα οικογενειακής κλίμακας, με κύριο προσανατολισμό την ποιότητα και το σεβασμό προς το περιβάλλον και τον άνθρωπο. Στο κατάστημα μπορείτε να βρείτε ελιές Χαλκιδικής, Καλαμών, Θάσου και Αμφίσης σε ποικιλία, ελαιόλαδο ανώτερης ποιότητας, μέλι και μπαχαρικά από την Πελοπόννησο. Ακόμη, εμπορεύεται φυσικά καλλυντικά με βάση αγνά υλικά όπως το ελαιόλαδο, το μελισσοκέρι αλλά και πολλά άλλα φυτικά δώρα της Ελληνικής Γης. Όραμα της, η διανομή των ποιοτικών προϊόντων της σε όλο τον κόσμο με όπλα την εξωστρέφεια, τον σεβασμό, την δημιουργικότητα και την εμπιστοσύνη.

Το Κατάστημα Olive’s Life ενδιαφέρεται να προσλάβει Πωλητές (έως 20 Οκτώβρη).

Είδος Απασχόλησης:

  • Απασχόληση 8 ώρες / μέρα. 6 μέρες / εβδομάδα.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Πώληση, Ταμείο
  • Διαχείριση Αποθέματος Προϊόντων
  • Γέμισμα Ραφιών, Τιμολόγηση, Αποθήκη, Μερική τυποποίηση (:επικόλληση ετικετών)
  • Γέμισμα Τέστερ
  • Καθαριότητα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (δεν είναι απαραίτητη)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή φυσική κατάσταση (δυνατότητα άρσης βάρους 20 κιλών)
  • Δίπλωμα Οδήγησης & Κάτοχος αυτοκινήτου
  • Μη απαιτούμενο πτυχίο / Υπάρχον συσχετίσιμο, θα εξετασθεί θετικά

Παροχές

  • Οικογενειακό / Φιλικό Περιβάλλον
  • Δυνατότητα μόνιμης απασχόλησης (Συζητήσιμο)