Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/12/2020

Προϊστάμενος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχεις εμπειρία ως Προϊστάμενος Παραγωγής και ψάχνεις για το επόμενο σου βήμα;

Θέλεις να εργαστείς σε μια δυναμική και ραγδαίως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία, με διεθνή παρουσία;

Αν ναι, περιμένουμε την αίτηση σου!

Ο Προϊστάμενος Παραγωγής θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:

  • Διαμορφώνει το πρόγραμμα παραγωγής και θα είναι υπεύθυνος για την τήρησή του
  • Οργανώνει το χρονοδιάγραμμα της παραγωγής και υπολογίζει το κόστος και τον απαιτούμενο χρόνο παραγωγής
  • Διασφαλίζει την τήρηση τους προϋπολογισμού και των προτύπων ποιότητας
  • Ελέγχει την ορθή λειτουργία των μηχανών
  • Εξασφαλίζει την τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Επιβλέπει, κινητοποιεί κι αξιολογεί τους εργαζόμενους της ομάδας του
  • Αναθέτει τις καθημερινές εργασίες στους εργαζόμενους και οργανώνει τις βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση του Προϊσταμένου Παραγωγής θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανολογίας, Μηχανικού Παραγωγής ή αντίστοιχου αντικειμένου
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ & MS Office
  • Γνώση διαχείρισης/διατήρησης συστημάτων ISO Quality Management System
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Συνέπεια, επαγγελματισμό, οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Προϊστάμενο Παραγωγής τα παρακάτω:
  • Άριστο πακέτο αποδοχών
  • Αποζημίωση ενοικίου
  • Ευκαιρία εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Προοπτικές και ευκαιρίες εξέλιξης
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης του Προϊσταμένου Παραγωγής, κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση του Προϊσταμένου Παραγωγής μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119 #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.