Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Πωλητές / Πωλήτριες

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στο χώρο των Πωλήσεων και της Επικοινωνίας, αναλαμβάνοντας την εκπροσώπηση μεγάλων εταιριών και οργανισμών στην αγορά.

Στα πλαίσια της ανάπτυξης της θα προσχωρήσει στην επιλογή 3 υποψηφίων για την κάλυψη των θέσεων στο τμήμα Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:
  • Συμμετοχή σε καμπάνιες πωλήσεων (face to face επικοινωνία)
  • Συντονισμός ομάδας
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Εξυπηρέτηση καταναλωτικού κοινού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Όρεξη για συνεχή μάθηση
  • Υπευθυνότητα

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Ατομικό business coaching
  • Πιστοποιημένο sales training
  • Δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Υψηλές απολαβές και bonus παραγωγικότητας

Αν διακρίνεσαι για την αγάπη σου για τις πωλήσεις, τον επαγγελματισμό και την ευγένεια σου,

τότε στείλε μας άμεσα το βιογραφικό σου.

Τελευταία θέση έμεινε!