Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/02/2024

Ζαχαροπλάστης A' - Β'

Εστίαση

Πόλη ΒΙ.ΠΑ. ΘΕΡΜΗΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Από το 1961 η Εστία Αρτοποιία πρωτοπόρα εταιρεία στο κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, έχει αναπτύξει ένα δίκτυο 21 σημείων πώλησης στην Θεσσαλονίκη και απασχολεί πάνω από 300 εργαζόμενους.

Έχοντας ως βασικό πυλώνα της επιτυχίας το έμψυχο δυναμικό μας, αναζητούμε νέους συνεργάτες στο Κεντρικό Εργοστάσιο Παραγωγής και στα Kατάστηματα μας.

Ζαχαροπλάστης A' -  Β'

Καθήκοντα:

  • Παραγγελίες προμηθειών
  • Ορθή εκτέλεση συνταγών
  • Δυνατότητα αντίληψης και συντονισμού με τις κατευθύνσεις των υπευθύνων
  • Οργάνωση, επίβλεψη, σχεδιασμός όλων των εργασιών για την παραγωγή ειδών ζαχαροπλαστικής
  • Προσήλωση σε ποιοτικά και ποσοτικά αποτελέσματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Σχολής Ζαχαροπλαστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση και δυνατότητα σύνθεσης σιροπιαστών γλυκών φύλλου θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος ζαχαροπλαστικής
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας & προσαρμοστικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικά χρονοδιαγράμματα
  • Γνώση διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα

Παροχές

  • Αποδοχές βάσει προσόντων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης