Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/7/2017

Εργάτες Παραγωγής (Αυλώνας Αττικής)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό ελληνικής βιομηχανίας παραγωγής και εμπορίας πλαστικών ειδών, με έδρα τον Αυλώνα Αττικής, αναζητά Εργάτες Παραγωγής.

Καθήκοντα Θέσης
- Η θέση απαιτεί δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες και αφορά ορθό χειρισμό των μηχανημάτων παραγωγής, μεταφορά φορτίων και λοιπές εργασίες εντός εργοστασίου.
- Αφορά πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Κυριακή, με 2 ρεπό), πλήρους απασχόλησης.
- Η θέση αναφέρεται στον Εργοδηγό / Υπεύθυνο Βάρδιας.

Απαραίτητα Προσόντα

• Προηγούμενη εμπειρία σε ρόλο εργάτη αποθήκης ή παραγωγής επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη
• Βασική εκπαίδευση
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Καλές τεχνικές δεξιότητες
• Καλή αντιληπτική ικανότητα

Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους κοντινών περιοχών.

Παροχές

• Μεικτός μηνιαίος μισθός: 700€ (συν τυχόν τριετίες)
• Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου