Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Hλεκτρονικός - τεχνικός μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ο ηλεκτρονικός - τεχνικός μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο ώστε να εξασφαλίζεται η ομαλή εξέλιξη της συνεργασίας
  • Διαχείριση αιτημάτων των πελατών με στόχο την έγκαιρη διάγνωση και αποκατάσταση βλαβών
  • Επισκέψεις σε νέους και υφιστάμενους πελάτες με στόχο την άριστη εξυπηρέτηση
  • Τακτική και προληπτική συντήρηση μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής και Laser
  • Ηλεκτρονική και μηχανολογική επισκευή και συντήρηση του εξοπλισμού των πελατών

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ηλεκτρονικός-τεχνικός μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής θα πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα:

  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού ή Μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής ή Μηχανημάτων Laser ή Βιομηχανικού Εξοπλισμού ή ιατρικών μηχανημάτων
  • Πτυχίο Ηλεκτρονικού Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρονικού από Τ.Ε.Ι ή αντίστοιχου τεχνικού αντικειμένου
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια στην Ελλάδα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ευελιξία
  • Δυναμική προσωπικότητα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων

Παροχές

Η εταιρία θα προσφέρει στον ηλεκτρονικό-τεχνικό μηχανημάτων αισθητικής ιατρικής τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Bonus βάσει επίτευξης αποτελεσμάτων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Μηνιαία έξοδα κίνησης
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.