Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, η NEWDEAL Real Estate Group, με έδρα στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας
  • Χρήση λογισμικού και συστημάτων διαχείρισης βάσεων δεδομένων
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων πελατών
  • Προγραμματισμός συναντήσεων και ραντεβού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και του Microsoft OFFICE (Excel, Word, PowerPoint)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Μεθοδικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Διαρκής και πλήρης επιμόρφωση
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας και ζωής
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας