Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/09/2022

Πωλητής/ -τρια Καταστήματος (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας καλλυντικών προϊόντων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Πωλητής/ -τρια Καταστήματος
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
•    Διαχείριση πωλήσεων και εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος
•    Έλεγχος της εύρυθμης λειτουργίας και της άρτιας εικόνας του χώρου
•    Τήρηση του ταμείου
•    Καθημερινή ανατροφοδότηση των εμπορευμάτων
•    Συντήρηση και επιστασία των χώρων εντός του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

•    Δύο (2) – τρία (3) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο των καλλυντικών
•    Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
•    Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
•    Άρτια γνώση εφαρμογών MS Office
•    Επικοινωνιακές δεξιότητες, πάθος για την επίτευξη των στόχων και υπευθυνότητα
•    Πελατοκεντρική αντίληψη και οργανωτικότητα

Παροχές

•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία