Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop - Γραμματιακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Κατάστημα ενδυμάτων στον κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητάει υπάλληλο για την στελέχωση της θέσης :

Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop & Γραμματιακή Υποστήριξη.

Αρμοδιότητες θέσης :

  • Εποπτεία και διαχείριση e-shop (καταχώριση προϊόντων, ενημέρωση προϊόντων, έλεγχος αποθήκης, εισαγωγή περιγραφών).
  • Τηλεφωνική & on line εξυπηρέτηση πελατών (Παραγγελιοληψία).
  • Φυσική επεξεργασία παραγγελιών (συλλογή προϊόντων, προετοιμασία, πακετάρισμα προϊόντων, αποστολή).
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας.
  • Παρακολούθηση τιμών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε διαχείριση αντίστοιχης θέσης.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Άριστος χειρισμός MS Office (Word, Power Point, βασικές γνώσεις Excel).
  • Γνώση Wordpress.
  • Εμπειρία σε πρόγραμμα εμπορικής διαχείρισης.
  • Οργανωτικό πνεύμα και επαγγελματισμός.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτησή.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών.
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση που ενισχύει τη δημιουργικότητα.
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας που προάγει το ομαδικό πνεύμα.
  • Διατίθενται όλα τα απαραίτητα ψηφιακά εργαλεία για τη διεκπεραίωση των εργασιών.