Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Υπάλληλος Υποδοχής - Διαχείρισης Κρατήσεων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία διαχείρισης ακινήτων ζητά υπάλληλο υποδοχής και διαχείρισης κρατήσεων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή πελατών
  • Διεκπεραίωση αφίξεων - αναχωρήσεων πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση κρατήσεων
  • Αποτελεσματική αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων
  • Ταχεία εξεύρεση λύσεων σε θέματα & προβλήματα που προκύπτουν

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Η/Υ, word, excel
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Απαραίτητη γνώση ξενοδοχειακού προγράμματος
  • Απαραίτητη γνώση πλατφορμών Airbnb, Booking
  • Απαραίτητη γνώση social media
  • Επαγγελματική εμφάνιση & συμπεριφορά
  • Ευγένεια & επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Πλήρης έμμισθη απασχόληση,
  • Κυλιόμενο ωράριο 09.00-17.00 και 14.00-00.00
  • Πενθήμερη οκτάωρη εργασία
  • Ικανοποιητικές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.