Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Yπάλληλος Τιμολόγησης από εμπορική εταιρεία ξηρών καρπών με έδρα τον Πειραιά.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Τιμολόγηση (Γνώση έκδοσης παραστατικών)
  • Καταχώρηση εισπράξεων & πληρωμών και κλείσιμο ημερήσιου ταμείου
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Οργάνωση Γραφείου
  • Διαχείριση Ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Τηλεφωνική επικοινωνία - εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας​
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Απαραίτητη η γνώση προγραμμάτων ERP εμπορικής διαχείρισης
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Πλήρης ασφάλιση
  • 5νθήμερο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.