Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/04/2024

Υπάλληλος Τμήματος Διασφάλισης Ποιότητας

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία ηλεκτρολογικού υλικού, φωτισμού και ηλεκτρικών συσκευών, αναζητά Υπάλληλο Τμήματος Διασφάλισης Ποιότητας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συνεργασία με εξωτερικό συνεργάτη για την εφαρμογή και ανανέωση των Συστημάτων Διαχείρισης ISO
  • Εναρμόνιση των διαδικασιών της εταιρείας με την υπάρχουσα νομοθεσία
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές του εξωτερικού για τη συγκέντρωση των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων
  • Δημιουργία βάσης δεδομένων με πιστοποιητικά, τεχνικές προδιαγραφές, test reports και δηλώσεις συμμόρφωσης (CE)  για όλα τα προϊόντα
  • Eπικοινωνία με πελάτες για την αποστολή των απαραίτητων πιστοποιητικών σε Ελλάδα και εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι., θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα πτυχίο Μηχανικού
• Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Άριστη γνώση μηχανογραφικών συστημάτων ERP και MS Office

Παροχές

• Ευκαιρίες εκπαίδευσης
• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
• Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία