Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/07/2022

Προϊστάμενος Διαχείρισης Αγορών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΤΜΟΣ | ΠΑΤΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το ξενοδοχείο 5* PATMOS AKTIS
που βρίσκεται στην Πάτμο
αναζητά κατάλληλο άτομο για την στελέχωση της θέσης
Προϊσταμένου Διαχείρισης Αγορών για τα γραφεία του στην Αθήνα

Κύριες αρμοδιότητες:

• Έλεγχος παραλαβών
• Επικοινωνία με Προμηθευτές
• Παρακολούθηση Εμπορικών Καρτελών Προμηθευτών
• Αναζήτηση νέων προμηθευτών και προϊόντων και συλλογή προσφορών
• Επικοινωνία με τους προμηθευτές, συμφωνία παραγγελιών και παρακολούθηση αυτών για την ορθή διεκπεραίωσή τους
• Συλλογή δεδομένων και τεχνικών χαρακτηριστικών και καταχώριση όλων των απαραίτητων στοιχείων στο ERP της εταιρίας
• Επικοινωνία με μεταφορικές και ναυτιλιακές εταιρίες καθώς και με εξωτερικούς συνεργάτες για τους εκτελωνισμούς των προϊόντων
• Δυνατότητα μετακίνησης στην Πάτμο όταν θα υπάρχει αναγκαιότητα

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο με εξειδίκευση σε Logistics
• Απαραίτητη γνώση λογιστικών
• Απαραίτητη η προϋπηρεσία 2-3 ετών σε ξενοδοχειακό κλάδο
• Άριστη γνώση αγγλικών
• Αρίστη γνώση H/Y , MS –OFFICE και εταιρικών συστημάτων ERP
• Γνώση του προγράμματος Softone θα συνεκτιμηθεί
• Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:

• Πλήρης απασχόληση
• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
• Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
• Διαμονή και διατροφή όταν θα βρίσκεται στην Πάτμο

Διαχειριζόμαστε όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Αποστολή βιογραφικών & αιτήσεων με πρόσφατη φωτογραφία στο
e-mail: hr@patmosaktis.gr