Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλος λογιστηρίου & υπάλληλος πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπάλληλος λογιστηρίου και υπάλληλος στο τμήμα πωλήσεων από την εταιρεία ΡΗΓΑΚΗΣ στη Λαχαναγορά Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση και καταχώρηση αγορών
  • Υπόλοιπα πελατών και πιστωτικά τιμολόγια
  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Διάθεση για μάθηση και ανάπτυξη σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αυτοκίνητο απαραίτητο για μετάβαση στην εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

Επιπλέον προσόντα που θα ληφθούν υπόψη:
  • Βασικές γνώσεις προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel)
  • Γνώση από λογιστικά προγράμματα
  • Γνώση ξένων γλωσσών

Παροχές

  • Πρώτος μισθός 1200 ευρώ με προοπτική εξέλιξης
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους με φωτογραφία.

Αναμένουμε με ενδιαφέρον την αίτησή σου!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.