Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/9/2022

Γραμματειακή Υποστήριξη – Βοηθός Λογιστηρίου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ILIS HOME, μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των λευκών ειδών και τουριστικών ειδών, με έδρα την Καλλιθέα Αττικής. Αναζητά υπάλληλο πλήρους απασχόλησης για τη θέση Γραμματειακής Υποστήριξης/Βοηθού Λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες:
  • Έκδοση και καταχώριση παραστατικών
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Υποστήριξη πωλήσεων
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής και έντυπης αλληλογραφίας
  • Οργάνωση και υποστήριξη γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξοικείωση με συστήματα ERP (κατά προτίμηση το CAPITAL)
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό ύψος αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας