Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/4/2024

Οδηγός Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΛΩΖΟΣ Α.Ε. είναι ο αντιπρόσωπος των εταιρειών PHILCO και ATLANTIC στην Ελλάδα και μια από τις μακροβιότερες εταιρείες στο χώρο των οικιακών συσκευών. Συνεργαζόμαστε με όλες τις μεγάλες εταιρείες του κλάδου (DIXONS, SCROUTZ, PUBLIC, ELECTRONET, EXPERT, EURONICS) και με πολλά ανεξάρτητα καταστήματα οικιακών συσκευών. Στην γκάμα των προϊόντων μας συγκαταλέγονται αφυγραντές, θερμαντικά, καθαριστές αέρα, πλυντήρια, ψυγεία, καταψύκτες, κουζίνες και γενικά οικιακές συσκευές.

Παράλληλα, διαθέτουμε τη Serviceworld, ένα από τα μεγαλύτερα κέντρα τεχνικής υποστήριξης οικιακών συσκευών στην Ελλάδα.

Στόχος μας να κάνουμε τη ζωή των πελατών μας καλύτερη, παρέχοντας ποιοτικά προϊόντα σε προσιτές τιμές με την καλύτερη εξυπηρέτηση της αγοράς.

Περιγραφή Θέσης:

Αναζητούμε οδηγό με δίπλωμα Γ' κατηγορίας και ΠΕΙ.

Αρμοδιότητες:
  • Παραδόσεις και παραλαβές προϊόντων στο λεκανοπέδιο της Αττικής.
  • Παρακολούθηση οχήματος για service και ΚΤΕΟ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ' κατηγορίας και ΠΕΙ.
  • Απόφοιτος Λυκείου Ανεση στην προφορική επικοινωνία και ικανότητα εργασίας σε ομάδα. Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα.
  • Οργανωτικό και ομαδικό πνεύμα,
  • Ευγένεια, επικοινωνιακή ικανότητα.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση των Πρακτορείων της Αττικής
  • Γνώση χρήσης GPS
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Ρουχισμός, κινητό τηλέφωνο
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας