Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Ψήστης

Εστίαση

Πόλη ΣΠΆΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ψήστης
Κωδικός θέσης: ΨΑ_21
Περιοχή: Σπάτα, Αττική

Εάν επιθυμείς να κάνεις καριέρα, εμείς θα σε βοηθήσουμε να φτάσεις στην επιτυχία,
προσφέροντάς σου πλήρη εκπαίδευση και εξειδικευμένες γνώσεις!

Η εταιρία SSP Hellas S.A. αναζητά άτομα που επιθυμούν μια επιτυχημένη καριέρα στα καταστήματα που διαθέτει στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών!

Περιγραφή θέσης:
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος
  • Υπεύθυνος για την καθαριότητα, καθώς και τις συνθήκες υγιεινής του χώρου
  • Ενημέρωση του Υπεύθυνου Καταστήματος για θέματα παραγωγής προϊόντων ή όποιο άλλο πρόβλημα προκύπτει
  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρία

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, επικοινωνιακές, εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων

Παροχές

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Λίγα λόγια για εμάς:

Η εταιρία SSP Hellas δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα αεροδρόμια της Ελλάδας με περισσότερα από 30 καταστήματα και με 400 άτομα προσωπικό. Επισκεφθείτε την εταιρική μας ιστοσελίδα https://www.foodtravelexperts.com και μάθετε περισσότερα για την SSP.