Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΖΩΓΡΑΦΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Τεχνική εταιρεία με αντικείμενο την ανακαίνιση, μελέτη και κατασκευή κατοικιών ζητά Νέο/α Αρχιτέκτονα Μηχανικό.

Αρμοδιότητες:

  • Αποτύπωση στο πεδίο
  • Αρχιτεκτονική σύνθεση και σχεδιασμός
  • Δισδιάστατες και τρισδιάστατες απεικονίσεις.
  • Συνεργασία με τους μηχανικούς των έργων
  • Σύνταξη προσφορών και προϋπολογισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Αρχιτέκτονα Μηχανικού
  • Καλή γνώση Archicad, 3ds max, AutoCad
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • ΔΕΝ απαιτείται προϋπηρεσία

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.