Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Υπάλληλος εξυπηρέτησης τμήματος Delicatessen

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε Λειτουργό τμήματος Delicatessen για λογαριασμό του πελάτη μας που είναι όμιλος ο οποίος δραστηριοποιείται στον κλάδο της εστίασης (dine-in & catering) και είναι πρωτοπόρος στην Λευκωσία παρέχοντας εργασία σε πάνω από 70 άτομα.

Αρμοδιότητες:
  • Κοπή τυριών και αλλαντικών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διασφάλιση και εναρμόνιση με τα πρότυπα υγιεινής και καθαριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις και προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία στην κοπή αλλαντικών ή και τυριών
  • Αξιοπιστία ειλικρίνεια και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Φιλική και ευδιάθετη προσωπικότητα

Παροχές

Παροχές:
  • Eλκυστικό και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, με βάση την εμπειρία και τις δεξιότητες.
  • Ετήσιο Bonus
  • Πληρωμένη άδεια
  • Διατροφή εν ώρα εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευκαιρίες για την συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Ευχάριστο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.