Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/3/2024

Εργάτες / Εργάτριες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής και εμπορίας τροφίμων, αναζητά Εργάτες / Εργάτριες Παραγωγής πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος Παραγωγής. Οι εγκαταστάσεις της εταιρείας βρίσκονται στην περιοχή του Καλοχωρίου Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης :

  • Εργασία σε γραμμή παραγωγής τροφίμων
  • Χειρισμός εξοπλισμού και μηχανημάτων παραγωγής
  • Έλεγχος και διαλογή προϊόντων
  • Αποθήκευση και συσκευασία προϊόντων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Αυστηρή τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργατικότητα και συνέπεια
  • Ταχύτητα και υπευθυνότητα στην εκτέλεση εργασιών
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και εργασίας σε ομάδες
  • Βασικές γνώσεις υγιεινής και ασφάλειας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις
  • Επιθυμητό όχημα για ευκολία στην καθημερινή μετακίνηση

Παροχές

  • Πολύ ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης και δυνατότητα μόνιμης επαγγελματικής αποκατάστασης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.