Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Μηχανικός - Τμήματος Διαγωνισμών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η CONSTRAT Ε.Π.Ε Τεχνική και Εμπορική εταιρεία, εξειδικευμένη στον τομέα των αυτοματισμών για την ολιστική διαχείριση ύδρευσης, αποχέτευσης και ομβρίων υδάτων, με πολυετή εμπειρία και αξιόπιστη παρουσία στον τομέα της τεχνογνωσίας της, ζητά Μηχανικό για το τμήμα Διαγωνισμών. Ο ρόλος εδρεύει στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στην Παιανία Αττικής.

Ρόλος και Αρμοδιότητες

  • Σύνταξη φακέλων για τη συμμετοχή σε διαγωνισμούς δημοσίου (Τεχνική Προσφορά)
  • Σύναψη και υποβολή τεχνικών προσφορών
  • Επιλογή κατάλληλων προϊόντων σύμφωνα με τις ζητούμενες τεχνικές προδιαγραφές
  • Συνεργασία με όλα τα αρμόδια τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / ΑΕΙ με σπουδές Μηχανολογίας ή άλλης τεχνικής ειδικότητας
  • Προϋπηρεσία σε σχετικά αντικείμενα (διαγωνισμοί δημοσίου, εταιρείες στον κλάδο των υδραυλικών υλικών)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση και εμπειρία στη χρήση του MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ικανότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων
  • Πολλαπλές δεξιότητες με ικανότητα υλοποίησης εργασιών με προσήλωση, μεθοδικότητα και μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια ακόμα και υπό πίεση
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα
  • Εχεμύθεια
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Κριτική σκέψη
  • Για τους άνδρες υποψηφίους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό, αναπτυσσόμενο και άκρως παρακινητικό περιβάλλον εργασίας
  • Ισορροπία επαγγελματικής και προσωπικής ζωής
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης