Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/05/2022

ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχειακής μονάδας στην Σαντορίνη, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Περιγραφή Θέσης
• Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των κτιριακών υποδομών της ξενοδοχειακής μονάδας.

Στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Εμπεριστατωμένες γνώσεις ηλεκτρολόγου / υδραυλικού με εμπειρία
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση
• Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση
• Βασικές γνώση αγγλικών ή και άλλης ξένης γλώσσας.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας
• Ικανοποιητικός μισθός
• Διαμονή
• Διατροφή
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.