Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/01/2017

ΠΩΛΗΤΗΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυκατάστημα παιδικών ειδών επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει άτομο για την κάλυψη της θέσης, Πωλητής / Πωλήτρια για το τμήμα παιδικών ρούχων και υποδημάτων.

Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Δήμος:Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης

Αρμοδιότητες

- Παροχή άψογης εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα

- Ορθή και άμεση παραλαβή και τοποθέτηση εμπορευμάτων

- Διαχείριση αποθεμάτων, διαχείριση παραγγελιών και επικοινωνία με προμηθευτές στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

- Προτάσεις διακόσμησης και παρουσίασης των προϊόντων στο κατάστημα σύμφωνα με τις νέες τάσεις της μόδας

- Ενεργή συμμετοχή και υλοποίηση των εμπορικών ενεργειών

- Συνεργασία και συνεχή επικοινωνία με την ομάδα και τα υπόλοιπα τμήματα του καταστήματος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

- Ηλικία 22-30 ετών

- Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα

- Πάθος για δουλειά και επίτευξη εμπορικών στόχων

- Εμπορικό πνεύμα και πελατοκεντρική αντίληψη

- Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

- Πολύ καλή γνώση Microsoft Office και Internet

- Ενδιαφέρον για τις νέες τάσεις της μόδας στο τομέα της λιανικής παιδικής ένδυσης

Παροχές

- Συνεχή εξέλιξη και εκπαίδευση στον τομέα της λιανικής ένδυσης

- Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα

- Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση