Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Υπάλληλος Τμήματος Προμηθειών & Παραγγελιών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Mediprime, μία από τις μεγαλύτερες στο χώρο του ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, επιθυμεί να προσλάβει:

Υπάλληλο Τμήματος Προμηθειών & Παραγγελιών

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη και εκτέλεση παραγγελιών πελατών
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και προγραμματισμός νέων παραγγελιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές του εξωτερικού
  • Διαρκής επικοινωνία και συνεργασία με Οικονομική και Εμπορική διεύθυνση
  • Συμμετοχή στον κατάρτιση του ετήσιου προϋπολογισμού αγορών
  • Δημιουργία περιοδικών αναφορών σχετικά με τη λειτουργία του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση του MS Office και εμπειρία σε συστήματα ERP
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε αντίστοιχη θέση

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Υπευθυνότητα, εμπιστευτικότητα, ομαδικότητα
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Κριτική σκέψη, ευγένεια, διακριτικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Θετική προσέγγιση και δυνατότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου

Παροχές

Η Εταιρεία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης