Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/8/2022

Εξωτερικός πωλητής/τρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα κινητής & σταθερής τηλεφωνίας στην περιοχή των Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης ζητά Εξωτερικό Πωλητή/τρια Λιανικής.

Περιγραφή Ρόλου

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος, για προώθηση των προϊόντων σε περιοχή της Θεσσαλονίκης, παρέχοντας υψηλών προδιαγραφών εξυπηρέτηση.

Κύριες αρμοδιότητες

Παροχή υψηλών προδιαγραφών εξυπηρέτησης τόσο σε νέους όσο και σε υφιστάμενους οικιακούς πελάτες στον χώρο τους • Ορθή και αποτελεσματική επικοινωνία των πλεονεκτημάτων όσο αναφορά τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Vodafone στον χώρο του πελάτη • Κατανόηση των διαφορετικών profile των πελατών και ικανότητα κάλυψης των αναγκών τους σύμφωνα με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Vodafone • Παρακολούθηση αποτελεσμάτων και παροχή σχετικής ανατροφοδότησης στον προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Ενθουσιώδης και με πάθος, με ισχυρό προσανατολισμό προς την ικανοποίηση του πελάτη.
  • Συνεχές ενδιαφέρον να ενημερώνεται για τις τελευταίες λύσεις και υπηρεσίες.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Γνώση υπολογιστών.
  • Πρόθυμος να προσεγγίσει τον πελάτη στον χώρο του και να του παρουσιάσει τις υπηρεσίες της Vodafone.

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Μισθός πολύ μεγαλύτερος του βασικού
  • Ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο/tablet
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον