Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

ERP/CRM Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Πληροφορικής αναζητά για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης σύμβουλο/παραμετροποιητή προγραμμάτων ΕRP / CRM.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάλυση αναγκών, Σχεδιασμός, Υλοποίηση συστημάτων Soft1 ERP.
  • Εκπαίδευση - υποστήριξη των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Κατοχή πτυχίου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι., (επιθυμητή κατεύθυνση Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, Πληροφορικής ή και Οικονομικών)
  • Πολύ καλό επίπεδο γνώσης της αγγλικής γλώσσας

Προσόντα που θα εκτιμηθούν:

  • Βασική γνώση του προγράμματος ERP Softone
  • Προϋπηρεσία σε χρήση ή/και παραμετροποίηση εμπορολογιστικών προγραμμάτων
  • Γνώσεις SQL/βάσεων δεδομένων

Παροχές

  • Συνεχή εκπαίδευση των στελεχών στις νέες τεχνολογικές απαιτήσεις
  • Δυνατότητες άμεσης εξέλιξης και ανέλιξης
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων/ενδεχόμενης προϋπηρεσίας του/της υποψηφίου/ας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.