Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Υπάλληλοι Γραμματείας Διαγνωστικών κέντρων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΑΛΑΤΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η EUROMEDICA, ένας από τους μεγαλύτερους ομίλους Υγείας στην Ελλάδα με υπηρεσίες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας περίθαλψης μέσω εκτενούς δικτύου σε όλη την Ελλάδα (Διαγνωστικά Κέντρα, Ιδιωτικές Κλινικές, Μονάδες Τεχνητού Νεφρού και Κέντρα Αποκατάστασης) ενδιαφέρεται να προσλάβει για την στελέχωση Διαγνωστικών της Κέντρων για τις περιοχές: Κηφισιά - Χαλάνδρι & Γαλάτσι: Υπάλληλο Γραμματείας Διαγνωστικών κέντρων.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση ασθενών / συνεργατών
  • Συντονισμός ραντεβού ασθενών
  • Δακτυλογράφηση ιατρικών πορισμάτων
  • Τιμολόγηση ασθενών – Ταμείο
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας (εξερχόμενης / εισερχόμενης)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Διοίκησης Μονάδων Υγείας, Οικονομικών ή συναφές
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Υψηλό προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες

Παροχές

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές αναλόγως εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.