Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2023

ΟΔΗΓΟΣ/ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ, για τα καταστήματα του δικτύου στην περιοχή Ηρακλείου & Ρεθύμνου Κρήτης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Inter Cars Greece μια ισχυρά αναπτυσσόμενη πολυεθνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα με επιτυχία και αναγνώριση στη διάθεση ανταλλακτικών αυτοκινήτου, φορτηγού, μοτοσυκλέτας, εξοπλισμού συνεργείου, λιπαντικών και ελαστικών, αναζητά:

ΟΔΗΓΟ / ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ, για τα καταστήματα του δικτύου στην περιοχή Ηρακλείου & Ρεθύμνου Κρήτης.

Βασικές αρμοδιότητες:

• Παράδοση εμπορευμάτων , σε καθημερινά τακτικά δρομολόγια στην περιοχή ευθύνης

• Διαχείριση και παράδοση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

• Απολυτήριο Λυκείου

• Καλή γνώση του οδικού δικτύου της περιοχής ευθύνης και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

• Συνέπεια , αποτελεσματικότητα

• Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

Παροχές:

• Πλήρης απασχόληση

• Σταθερός μηνιαίος μισθός

• Δυνατότητα εξέλιξης

• Μπόνους παραγωγικότητας

Η διαχείριση των αιτήσεων των υποψηφίων θα γίνει με πλήρη εχεμύθεια και μόνο οι τελικοί υποψήφιοι θα λάβουν επικοινωνία.