Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/03/2021

Θέση Συντονισμού & Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη KOYKAKI | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία PKData Software ηγέτης στον τομέα της πληροφορικής στην Ασφαλιστική Αγορά, μέσω των βραβευμένων και καινοτόμων συστημάτων της, ζητά να προσλάβει στέλεχος για τη θέση  συντονισμού & υποστήριξης του γραφείου της.

Περιγραφή θέσης εργασίας - Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εσωτερικό λογιστήριο Διαχείριση πληρωμών και μισθοδοσία (σε συνεργασία με εξωτερικό συνεργάτη  Λογιστή) έκδοση τιμολογίων, αποστολή και παρακολούθηση οικονομιών απαιτήσεων
  • Επικοινωνία με τμήματα νομικής υποστήριξης όσον αφορά θέματα συμβάσεων, συμβολαίων συντήρησης
  • Διαχείριση προγραμμάτων ΕΣΠΑ (εντοπισμός προγραμμάτων, συγγραφή ανταγωνιστικών προτάσεων, διαχείριση έργων κτλ.)
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα διοικητικής υποστήριξης (διαδικασίες λειτουργίας της επιχείρησης, άδειες προσωπικού, διαχείριση ηλεκτρονικής και φυσικής αλληλογραφίας, ολοκλήρωση εξωτερικών εργασιών με οργανισμούς για προσκόμιση -παραλαβή εγγραφών, διαχείριση μικρού ταμείου εταιρείας, διαχείριση υλικοτεχνικής υποδομής , αναλώσιμων και λοιπών ειδών)
  • Συμμετοχή στην οργάνωση,  δημιουργία και εποπτεία  διαδικασιών  της εταιρείας.
  • Έλεγχος και συντονισμός καλής λειτουργίας του γραφείου.
  • Συμμετοχή σε παρουσιάσεις της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου. Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ επιθυμητό.
  • Προϋπηρεσία σε λογιστήριο 1-2 ετών ή/και σε αντίστοιχη θέση με αντίστοιχες αρμοδιότητες. Θα ζητηθούν συστατικές επιστολές.
  • Γνώσεις ασφαλιστικής αγοράς επιθυμητές.
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS office.
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών. Γνώση άλλων γλωσσών επιθυμητή.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, με οργανωτικές δεξιότητες, ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων καθώς και ικανότητες διαπραγμάτευσης.
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση (πενθήμερη εργασία).
  • Μισθός ανάλογος προσόντων.
  • Συνεχής βελτίωση και ανάπτυξη επαγγελματικών δεξιοτήτων μέσω παρεχόμενης εκπαίδευσης.
  • Ασφάλιση.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης.