Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/02/2024

Τορναδόρος

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να είσαι μέρος μιας πρωτοποριακής εταιρείας στον κλάδο της ενέργειας στην Ελλάδα;

Έχεις εμπειρία ως Τορναδόρος και είσαι έτοιμος για νέες προκλήσεις;

Διαθέτεις άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες;

Εάν πιστεύεις πως η εμπειρία και οι δεξιότητές σου ταιριάζουν στο προφίλ που αναζητούμε, περιμένουμε με ανυπομονησία να λάβουμε την αίτησή σου.

Οι αρμοδιότητες του Τορναδόρου θα είναι οι εξής:
  • Ρύθμιση και συντήρηση του τορνικού εργαλείου για την αποτελεσματική λειτουργία του
  • Κοπή και διαμόρφωση μεταλλικών εξαρτημάτων σύμφωνα με τις απαιτούμενες οδηγίες
  • Προσεκτικός έλεγχος της χρήσης του μηχανήματος για την αποφυγή ατυχημάτων
  • Τήρηση αυστηρών προδιαγραφών ασφαλείας
  • Συνεργασία με άλλους συναδέλφους για την επίλυση τεχνικών προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του Τορναδόρου χρειάζεται να έχεις:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Προσήλωση στις πρακτικές ασφαλείας
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Διαχείριση χρόνου
  • Έμφαση στις λεπτομέρειες
  • Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας με άλλα μέλη της ομάδας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τα παρακάτω για την θέση του Τορναδόρου:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ιδιωτική κάλυψη υγείας
  • Κάλυψη των καυσίμων για άτομα εκτός της περιοχής
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Τορναδόρου μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ελένη Καραγεώργου Δευτέρα εως Παρασκευή 09:00-17:00 στο +30 6955691829.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.