Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην ανατολική Θεσσαλονίκη, αναζητά να προσλάβει βοηθό λογιστή για μόνιμη απασχόληση.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Καταχώρηση εγγραφών στην εμπορική διαχείριση

• Τιμολόγηση

• Υποστήριξη σε όλο το φάσμα εργασιών του λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο TEI / ΑΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης

• Καλή γνώση λογιστικής / mydata

• Γνώση εργατικών και έκδοσης μισθοδοσίας

• Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ και Microsoft Excel

• Οργανωτικές ικανότητες και ορθός καθορισμός προτεραιοτήτων

• Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Παροχές

• Άριστο εργασιακό περιβάλλον και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (βάσει προσόντων)

• Προοπτικές εξέλιξης

• Συνεχή εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.