Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
27/04/2024

Γραφίστας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των φαρμακείων, ζητά Γραφίστα για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Σχεδιασμός γραφιστικών για καμπάνιες online διαφήμισης (banners, γραφιστικά για Facebook, Instagram, newsletters κ.ά.)
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Οπτική παρουσίαση ιδεών
  • Συνεργασία με προγραμματιστές και στελέχη του τμήματος marketing (product managers, copywriters, διαφημιστές, social media marketers)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία
  • Portfolio με ολοκληρωμένα επαγγελματικά ή προσωπικά projects
  • Απαραίτητη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ή/και CorelDraw
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με τα Social Media
Η θετική προσωπικότητα, ο δημιουργικός και υπεύθυνος χαρακτήρας, το ομαδικό πνεύμα και η ικανότητα προσαρμογής σε γρήγορους ρυθμούς εργασίας, είναι χαρακτηριστικά που κλειδώνουν την επιτυχία και την εξέλιξη σου στο Φαρμακείο μας.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση από έμπειρους επαγγελματίες
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.