Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Σερβιτόρος / Σερβιτόρα ή Βοηθός

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen A.E., εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός αεροδρομίων και άλλων κλειστών αγορών, αναζητά για την περιοχή του Αεροδρομίου Ελ. Βενιζέλος

Σερβιτόρο / Σερβιτόρα ή Βοηθό
με εμπειρία στον χώρο της εστίασης

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα θέσης εργασίας:

  • Προετοιμασία καταστήματος, υλικών παραγωγής και εξοπλισμού
  • Service πελατών
  • Μάζεμα τραπεζιών και καθαρισμός του χώρου του εστιατορίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο τουριστικών σπουδών θα ληφθεί υπ' όψιν.
  • Πιστοποιητικό υγείας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος σε ισχύ
  • Διαθεσιμότητα: δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυλιόμενο ωράριο και ευελιξία, διαθεσιμότητα για εργασία και τα Σαββατοκύριακα
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας

Παροχές

  • Εκπαίδευση σε γνώσεις μπαρ, μπουφέ, υγιεινή και ασφάλεια των τροφίμων κ.ο.κ.
  • Πλήρης ασφάλιση στο ΙΚΑ, ανταγωνιστικές αποδοχές, δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, νεανικό και δυναμικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.