Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/06/2021

Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (Εργοτάξιο)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΙΑ - ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η τεχνική - κατασκευαστική Εταιρία ΦΡΙΓΚΟ ΣΤΑΛ Α.Ε. , με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των βιομηχανικών και κτιριακών εγκαταστάσεων και κατασκευών, αναζητά Μηχανολόγο / Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για τα έργα της στην περιοχή της Θεσσαλίας αλλά και Βόρειας Ελλάδας.

Περιγραφή Θέσης
  • Συντονισμός συνεργείων και επίβλεψη έργου
  • Αναφορές προόδου εξέλιξης εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ / ΤΕΙ) ή άλλων εφάμιλλων σχολών
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους σε παρόμοια θέση
  • Γνώση Προμετρήσεων - Επιμετρήσεων
  • Άριστη επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Καλή γνώση AUTOCAD 2D
  • Καλή γνώση Η/Υ, MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές με βάση τα προσόντα
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και ευέλικτο περιβάλλον
  • Πλήρης απασχόληση με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερός Μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης