Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Operations - Airport Assistant

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Golden Coaches αναζητεί να προσλάβει εργαζόμενο για τη θέση του γραφείου κίνησης (operation) και αεροδρομίου (Traffic Control) για τη σεζόν 2024 με έδρα τα Χανιά της Κρήτης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Επίβλεψη και συντονισμός  δρομολογίων στο αεροδρόμιο των Χανίων.
  • Παρακολούθηση σε πραγματικό των αλλαγών που προκύπτουν στις πτήσεις και εύρεση των βέλτιστων λύσεων.
  • Ενημέρωση του προγράμματος και των αλλαγών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο αεροδρόμιο ή στο operation τουριστικού γραφείου.
  • Άνεση στη γραφή και επικοινωνία σε ξένη γλώσσα  (κατα προτίμηση Αγγλικά)
  • Άνεση στη χρήση Υ/Η και Tablet και χρήση εφαρμογών (Excel,Word, Acrobat) και web gadgets
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία.

Παροχές

  • Πλήρη, εποχική απασχόληση.
  • Tablet ή Υ/Η & κινητό τηλέφωνο,
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Θα προτιμηθούν υποψήφιοι/ες από τους νομούς Κρήτης, καθώς ΔΕΝ παρέχεται δυνατότητα διαμονής

Μετά τη συλλογή και εκτίμηση των βιογραφικών, η εταιρεία μας θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που καλύπτουν τα κριτήρια για την θέση προκειμένου να προγραμματιστεί συνέντευξη.