Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Πωλητές Καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Δίκτυο Καταστημάτων OK! GROCERY ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΙΚΕ., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο των Σούπερ Μάρκετς , αναζητά για τα καταστήματα της στην Ανατολική Θεσσαλονίκη

ΠΩΛΗΤΕΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή προϊόντων
  • Ανεφοδιασμός καταστήματος
  • Έλεγχος Τιμών και ημερομηνιών λήξης προϊόντων
  • Ταμείο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο
  • Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία
  • Δυνατότητα εργασίας Κυριακής (αμοιβή με προσαύξηση αργίας)

Παροχές

  • Πλήρης 6ημερη απασχόληση
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση