Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2024

Τεχνικός - Σύμβουλος Μηχανογράφησης

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Τεχνικός - Σύμβουλος Μηχανογράφησης σε εταιρεία στην Κόρινθο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση των εφαρμογών Epsilon Net Pylon & Smart
  • Εκπαίδευση των εφαρμογών Epsilon Pylon & Smart
  • Τηλεφωνική υποστήριξης στους πελάτες των εφαρμογών Epsilon Pylon & Smart
  • Διαχείριση προβλημάτων των πελατών σχετικά με τη χρήση των εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης και εμπειρία στην χρήση προγράμματος ERP
  • Άριστη γνώση MS Office

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Οικονομικών/Λογιστικής ή Πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία ως Σύμβουλος σε αντίστοιχη θέση ή σε Λογιστήριο εταιρείας
  • Συνέπεια, ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, πνεύμα ομαδικότητας
  • Ικανότητα στην παρουσίαση λύσεων Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος, παρέχοντας λύσεις βάσει τεχνικών προδιαγραφών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης αναβάθμιση θέσης με διαρκής εκπαίδευση στo ERP της Epsilon Singularlogic (Pylon ERP)
  • Σταθερό ωράριο εργασίας, 09:00 - 17:00, Δευτέρα – Παρασκευή