Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/3/2024

Υπάληλος Εξωτερικών Εργασιών (Part Time)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Υπάλληλο Εξωτερικών Εργασιών σε κορυφαία εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της ιατρικής τεχνολογίας, με παρουσία στην ελληνική αγορά.

Τοποθεσία: Άγ. Δημήτριος Αττικής
Ωράριο: Σταθερό πρωινό ωράριο, Δευτέρα – Παρασκευή, 08:00-13:00
Διάρκεια: 4μηνη αρχική σύμβαση, με προοπτική ανανέωσης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο/υποψήφια που διαθέτει επαγγελματικό προφίλ και ευχάριστη προσωπικότητα και θα αποτελέσει μέλος του ανθρώπινου δυναμικού της εταιρείας αναλαμβάνοντας τις εξής αρμοδιότητες:
  • Καθημερινή απογραφή παρακαταθηκών των Νοσοκομείων Αττικής
  • Καταχώρηση – Ενημέρωση αρχείων απογραφής
  • Επικοινωνία με τους προϊσταμένους των νοσοκομείων
  • Υποδοχή επισκεπτών/εργαζομένων στην εταιρεία
  • Συνεργασία με διάφορα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο θα θεωρηθεί έξτρα προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Καλή γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μεικτός μηνιαίος μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Διατακτικές σίτισης
  • Ιδ. Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη στον ρόλο
  • Ευκαιρίες παραμονής και εξέλιξης σε δυναμικό περιβάλλον