Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Μάγειρες Β' – Νυχτερινός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το νέο 5άστερο Zoëtry Halkidiki Resort & Spa - το πρώτο ξενοδοχείο στην Ελλάδα του brand Zoëtry Wellness & Spa Resorts της Hyatt θα ανοίξει τις πόρτες του την σεζόν του 2024, βρίσκεται στην περιοχή της Σάνης.

Το νέο ξενοδοχειακό συγκρότημα θα διαθέτει 105 δωμάτια και σουίτες και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα Κουζίνας στη θέση Μάγειρα Β' – Νυχτερινό για να ενταχθει στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Γνώση και τήρηση των κανόνων ασφαλείας που ισχύουν στο τμήμα
  • Φροντίδα για την παρασκευή εδεσμάτων
  • Φροντίδα για την αποθήκευση και την χρήση όλων των υλικών που χρησιμοποιούνται στην κουζίνα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 5* επιθυμητή
  • Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων / μαγειρικής τέχνης επιθυμητό
  • Γνώση και τήρηση των διαδικασιών HACCP για την υγιεινή και ασφάλεια των τροφίμων
  • Πνεύμα ομαδικότητας και καλής συνεργασίας

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Διαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.
Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.