Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2017

F & B Manager (Κωδ.θέσης 722/72080)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον ξενοδοχειακό χώρο, αναζητά ένα δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

F & B Manager

Περιγραφή Θέσης/

·      Εποπτεία της σωστής λειτουργίας των επισιτιστικών τμημάτων των ξενοδοχείων της εταιρίας

·      Εφαρμογή πολιτικών και διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας

·      Χειρισμός αιτημάτων και παραπόνων των πελατών

·      Διοίκηση και εκπαίδευση του προσωπικού

·      Διατήρηση και βελτίωση των δεικτών ικανοποίησης των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων

·      Επιθυμητές μεταπτυχιακές σπουδές

·      Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε ξενοδοχείο πέντε αστέρων

·      Εμπειρία σε κοστολόγηση, παραγγελίες, παραλαβές και συντήρηση/αποθήκευση τροφίμων

·      Εμπειρία στην εφαρμογή πολιτικών και διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας

·      Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο

·      Πολύ καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί

·      Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διοικητικές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας