Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/08/2022

Φορτοεκφορτωτές αεροσκαφών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρεία πελάτη της αναζητά:

Εργάτες Φορτοεκφόρτωσης Αεροσκαφών για το Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών «Ελ. Βενιζέλος».

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:
• Φόρτωση / εκφόρτωση και διαχωρισμός αποσκευών, φορτίου και ταχυδρομείου σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας εντός προκαθορισμένου χρόνου
• Ασφάλιση βαρέων φορτίων, επικινδύνων υλικών ή ζώων εντός αεροσκάφους, με τη χρήση ιμάντων σύμφωνα με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας
• Καταμέτρηση αποσκευών με χρήση ηλεκτρονικών μέσων

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
• Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου