Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙ.ΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία επίπλων με έδρα την Θεσσαλονίκη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και τακτοποίηση της αποθήκης
  • Προετοιμασία παραγγελιών πελατών
  • Επικοινωνία με το Εμπορικό Τμήμα για την διεκπεραίωση των παραγγελιών

Η θέση εργασίας αφορά πρόσληψη πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Καλή γνώση χρήσης ERP ή/και προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS (θα γίνει εκπαίδευση)
Γνώση χειρισμού scanner (θα γίνει εκπαίδευση)
Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων
Η κατοχή διπλώματος χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ αποτελεί επιπρόσθετο προσόν

Συνέπεια-επαγγελματισμός

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου με σταθερό μισθό & πλήρες ωράριο
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.