Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Πολιτικός / Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η τεχνική εταιρία ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ με έδρα στην Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό ή Αρχιτέκτονα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα Θέσης Εργασίας:

  • Εκπόνηση αρχιτεκτονικών και στατικών μελετών (κτιριακών εγκαταστάσεων) για έκδοση Άδειας δόμησης
  • Κτιριακές αποτυπώσεις
  • Τακτοποίηση αυθαιρέτων βάσει Ν.4495/2017
  • Σύνταξη Τεχνικών Προδιαγραφών
  • Σύνταξη προμετρήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Πολυτεχνικής Σχολής με κατεύθυνση Αρχιτέκτων Μηχανικού ή Πολιτικού Μηχανικού
  • Τουλάχιστον 5ετής συναφής επαγγελματική εμπειρία
  • Γνώση νομοθεσίας κατασκευών (ΝΟΚ)
  • Άριστή γνώση Η/Υ και εφαρμογών Office
  • Άριστη γνώση AUTOCAD
  • Πολύ καλή γνώση στατικών προγραμμάτων ( Statics)
  • Πολύ καλή γνώση αρχιτεκτονικών προγραμμάτων (ArchiCad, Scketch up, Lumion)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Επαγγελματική εξέλιξη