Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Συντηρητής Θερμοϋδραυλικός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το νέο 5άστερο Zoëtry Halkidiki Resort & Spa - το πρώτο ξενοδοχείο στην Ελλάδα του brand Zoëtry Wellness & Spa Resorts της Hyatt θα ανοίξει τις πόρτες του την σεζόν του 2024, βρίσκεται στην περιοχή της Σάνης,

Το νέο ξενοδοχειακό συγκρότημα θα διαθέτει 105 δωμάτια και σουίτες και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα Συντήρησης Συντηρητής Θερμοϋδραυλικός για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

εργασίες που σχετίζονται με την συντήρηση, επισκευή και τοποθέτηση αγωγών μεταφοράς ψυχρού ή θερμού νερού ύδρευσης, νερού κεντρικής θέρμανσης και κλιματισμού, αποχετεύσεων, κολυμβητικών δεξαμενών, δικτύων πυρόσβεσης και γεωθερμικών εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • 12 μηνη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Διαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.
Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.