Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Οδηγός Β' & Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τη νέα Μονάδα Παραγωγής σε εταιρεία του Ομίλου στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης:

Οδηγό Διανομής (Β' & Γ' Κατηγορίας)

Αρμοδιότητες:
  • Παραλαβή, μεταφορά και παράδοση υλικών και προϊόντων
  • Υπεύθυνος για την καλή κατάσταση, συντήρηση και καθαριότητα των οχημάτων
  • Διασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στο χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο πρόγραμμα
  • Κάτοχος ερασιτεχνικού διπλώματος Β' ή/και επαγγελματικού διπλώματος Γ’ Κατηγορίας, ΠΕΙ & κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης